Закінчився фінал Всеукраїнської дистанційної олімпіади з хімії (ВДОХ-5)

Опубліковано UkrChemOlimp 10 червня 2024 рокуЗ 2 по 5 червня в м.Київ відбувся фінал V Всеукраїнської дистанційної олімпіади з хімії (ВДОХ-5). За результатами І (заочного) туру до фіналу було запрошено 42 школяра з різних областей України з понад 400 зареєстрованих в заочному турі.

Цього року фіналістів приймали Інститут післядипломної освіти та Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учасникам змагань було запропоновано позмагатися у двох турах: теоретичному та практичному, співвідношення балів за які відповідало стандартам МХО (60:40).

В понеділок 8 та 9 класи виконували практичний тур в лабораторіях компанії Єнамін, а учасники, що виступали за 10 та 11 клас в цей час писали теоретичну частину олімпіади в стінах Інституту післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка. Наступного дня школярі помінялися локаціями. Після апеляцій були визначені переможці. Окрім задач та лабораторної практики, всі учасники мали можливість познайомитись ближче з підприємствами Єнамін та Біофарма, де для них були проведені екскурсії.

Церемонія закриття відбулась в актовій залі Інституту післядипломної освіти. Школярів привітав та вручив дипломи переможцям ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Бугров Володимир Анатолійович. Цінні призи були вручені представниками спонсорів.

Учасники та організатори ВДОХ-V щиро дякують компаніям "Єнамін", "Хема", "Biopharma" та "Preci" за віру в олімпіадний рух, підтримку та допомогу! Дякуємо нашим Збройним силам за можливість жити та навчати, вчитись, працювати та перемагати! Слава Україні!